Εργαστήρι ζωγραφικής 2019-2020
Το Σάββατο 12 Οκτωβρίου ξεκινά για φέτος το εργαστήρι ζωγραφικής του Κέντρου Νεότητας Κοιμήσεως της Θεοτόκου Κορίνθου! Υπέυθυνη για άλλη μια χρονιά η επαγγελματίας ζωγράφος και μουσικός κ.Χάνα Σεμπέστοβα! Καλούμε όλους τους μαθητές του Δημοτικού να έρθουν και να αναδείξουν το ταλέντο τους!!!
![](https://panagiakorinthou.gr/wp-content/uploads/2019/10/ζωγρ.jpg)
Εγγραφές το Σάββατο 12 Οκτωβρίου τις ώρες των μαθημάτων.
Μηνιαία συνδρομή 5 ευρώ.